Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 31, 2017

E pabesueshme/ Dhunojnë prindërit e moshuar për vdekje, njëri rreh babain tjetri mamanë, shkaku do ju befazoj

Bëhet fjalë për dy raste të ndryshme, për të cilat policia u vu në veprim pas denoncimit të prindërve.
Gjatë ditës së djeshme, e mërkurë, u bë arrestimi i Ilir D., 41 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për veprën penale “Vjedhja”.
Ai akuzohet se në mënyrë të përsëritur ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të atit, shtetasit Q. D., 58 vjeç, banues në Tiranë per shkak se nuk dorezojne ne shtepi perkrahjen sociale.
I arrestuari i dytë është Doni O., 40 vjeç, banues në Tiranë, pas denoncimit të bërë nga e ëma.
Gruaja H. O., 62 vjeçe tha para uniformave blu se në mënyrë të përsëritur, i biri ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot