Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 3, 2017

Dolën xhiro në bregdetin e Durrësit, u çuditën nga ajo që kishte ngecur në rërë

Nuk na ndodh shpesh të shohim një furgon policie të ngecur në rërë, pasi pyetja e parë që na vjen në mendje është si mund të ketë përfunduar aty?
Në plazhin e Durrësit të paktën policia "punon", por në aksion e sipër ngeci në rërë dhe në vend që të patrullonin plazhin e t’u vinin dikujt që mund të kishte nevojë për ta në ndihmë, u kthyen “në viktimën” e rastit dhe u shpëtuan nga "kalimtarët".
Furgoni ndodhet ne plazhin e Durresit ne iliria lagja 13 te lodrat. Ishim duke ecur bregut te detit, nga hekurudha deri ktu nga rera e dendur ngeli aty ku po e shihni,- shprehet djali që ka dërguar foton në redaksinë tonë./JOQ.al
20623306_1283662475075583_828424223_o

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot