Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, August 5, 2017

Dikur nuk kishte rroba për të veshur, sot është njeriu më i fuqishëm në botë

Sot ai është një ndër personat më të fuqishëm në botë, e kemi fjalën për Vladimir Putinin. Por ai nuk ka qenë gjithmonë i pasur dhe i fuqishëm siç është sot.
Fotot e dala së fundmi tregojnë se presidenti i Rusisë dikur nuk ka pasur as rroba për të veshur.
Gjërat kanë ndryshuar shumë për Putinin, pasi së fundmi ai ka përgatitur një ushtri të mirëfilltë që do e dërgojë në kufi me Korenë e Veriut. Pa frikë mund të thuhet se nuk është vetëm njeriu më i fuqishëm në botë, por edhe një ndër njerëzit më të pasur. Të gjithë e dimë luksin në të cilin jeton Putinin.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot