Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, August 25, 2017

Dhia teston brirët, thyen xhamat e ikën me vrap (film)

Kurioze për fuqinë e brirëve të saj, një dhi ka vendosur ta sfidojë vetën me thyerjen e xhamit të një dere. 

Nuk dihet se nga kishte ardhur kafsha, por kamerat e sigurisë së një ndërtese në Kolorado të Shteteve të Bashkuara të Amerikës kanë filmuar dhinë këmbëngulëse të vendosur për të thyer xhamat.

Pasi testoi fuqinë e saj dhe ia arriti qëllimit, dhia u largua me shpejtësi, me siguri e bindur për kokfortësinë e dyfishtë.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot