Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 21, 2017

Çifti i sapomartuar shkon në plazhin e Durrësit për një klip... përballë u del "pronari i detit"

E paimagjinueshme ajo që ka ndodhur në Kallm të Durrësit.

Edhe kjo nuk ishte dëgjuar kurrë më parë. Del pronari i detit dhe kërkon para për xhirimet e klipit të dasmës.
Ngjarja e pazakontë ka ndodhur këto ditë kur një grup dasmorësh, bashkë me çiftin, kanë shkuar për të shkrepur disa foto dhe për të realizuar një klip në breg të detit si një kujtim të ditës më të bukur të jetës së tyre. Por kanë mbetur të befasuar.
Një banor i këtij fshati nuk i ka lejuar duke pretenduar se bregu i detit ishte i tij dhe se për këtë ata duhet të paguanin një shumë të konsiderueshme të hollash. Kjo kërkesë absurde ka revoltuar dasmorët të cilët kanë debatuar me atë duke i kujtuar se deti ishte pronë e gjithë shqiptarëve.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot