Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, August 11, 2017

Braktisë në mes të rrugës djalin e saj 3 vjecar, shapllet në kërkim 19 vjeçaria

Një grua në Korçë është shpallur në kërkim, e akuzuar për braktisjen e djalit të saj të mitur.
Gjatë ditës së djeshme nisi procedimi penal dhe u shpall në kërkim A.Sh., 19
vjeçe, banuese në Korçë.
Procedimi ndaj saj filloi pasi, gjatë së mërkurës në lagjen nr. 4 në Korçë, dyshohet se ka braktisur djalin e saj të mitur 3 vjeç.
Vogëlushi aktualisht është strehuar në “Shtëpinë e Foshnjës” në Korçë, ku ndodhet nën kujdesin e punonjësve social.
Noa.al mëson se gruaja e kishte lënë fëmijën në rrugë, ku i vogli u gjet mes të qarave nga kalimtarë të rastit, të cilët lajmëruan policinë.
Nuk dihen ende shkaqet e braktisjes së të voglit, ndërkohë që materialet i’u referuan Prokurorisë së Korçës për veprat penale “Braktisja e fëmijëve të mitur” dhe “Mosdhënia e mjeteve për jetesë”

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot