Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, August 25, 2017

Aksident i rëndë në Vorë, përplasen dy makina dhe përfundojnë si mos më keq

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes pranë Vorës sapo del nga Tirana, ku dy makina si shkak i përplasjes me njëra-tjetrën kanë përfunduar në kanal.Sipas qytetarit në vendngjarje ishte makina tip BMW që i ka rënë makinës tjetër nga pas si shkak i shpejtësisë së madhe.

Qytetari tregon që të dy makinave u kishte plasur airbag-u dhe besohet se ka të lënduar, por që janë dërguar menjëherë në spital dhe fotoja është bërë kur aty ishte vetëm polici.Me aksidente që pa nisur mirë dita, shpresojmë që kjo të mos jetë ndonjë e “premte e zezë” duke qenë se ka edhe shumë lëvizje nga të gjitha anët. Prandaj, udhëtoni me kujdes.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot