Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, August 17, 2017

Aksident i rëndë në minierën e Burrelit, një minator në gjëndje kritike

Një aksident gjatë punës brenda në minierën e fshatit Cerujë në Burrel, për pak sa i ka kushtuar jetët dy minatorëve.

Ata ishin duke punuar në një thellësi prej rreth 500 metrash kur ka ndodhur aksidenti. 
Të dy minatorët kanë marrë plagë në trup, por njëri prej tyre është dëmtuar keqazi dhe ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetësore.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot