Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, July 29, 2017

Njihuni me djaloshin që do “e nxjerrë” Ramën në pension

Kryeministri Edi Rama po kalon fundjavën në rezidencën qeveritare në Durrës, aty ku është takuar dhe me një mik të ri.
Djaloshi i cili ka realizuar një fotografi me kreun e qeverisë quhet Maidi dhe për të gjithë ata që nuk e njohin, ai është djali i aktorit të njohur të humorit, Marin Orhanasi. 
Vetë Marini ka nxjerrë foton madje duke shprehur edhe një ambicie të të birit, që të bëhet kryeministri i ardhshëm.
“Kryeministri ynë me kryeministrin e ardhshëm”, shkruan aktori krahas fotografisë së publikuar në Instagram.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot