Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, July 29, 2017

Kruqit u nisën për të marrë nusen me makina por kanë përfunduar duke u përplasur/ Tetë të plagosur(FOTO)

Është ditë e shtunë dhe në vendin tonë është traditë që në këtë ditë përgjithësisht vajzat të bëjnë dasmën. Pra, të shtunën vajzat e të dielën djemtë, por ndonjëherë rregulli thyhet dhe gjërat ndryshojnë.
Kështu, disa dasmorë që janë nisur për të marrë nusen, kanë përfunduar duke u përplasur me automjete të tjera. Ngjarja ka ndodhur pak më parë në zonën e “Plepave” në qytetin e Durrësit,
Nuk dihet nëse si pasojë e aksidentit ka apo jo të lënduar. Le të shpresojmë që dasma do të vijojë normalisht dhe çifti të ketë jetë të lumtur.
D.M

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot