Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, July 29, 2017

Ishte tapë nga alkooli, shqiptari në Itali vë gabimisht lloton dhe fiton shumën e paimagjinueshme

Finalja e mbrëmshme mes Real Madrid dhe Juventus me sa duket ishte  rekord edhe për fitoret në skedina. Në redaskinë e JOQ kanë mbërritur shumë skedina fituese dhe me shuma të mëdha, por kjo që i ka ndodhur një emigranti shqiptar në Itali është vërtet epike edhe pse shuma e fituar mund t’mos iu duket e madhe.
Përshëndetje JOQ! Jetoj në Itali, më saktë në një provincë të Bolzanos dhe mbrëmë ishte hera e parë që u deha nga pija. Kisha në plan gjithë ditës që do luaj një skedinë dhe do vendosja fitues ekipin juventin 4-1, por nga pija kisha vënë gabimisht 1 me 4, pra për Realin. Përveç kësaj kisha vënë edhe një shumë të madhe 50 euro që po t’i humbisja s’do ja falja vetes. Megjithatë edhe pse nën efektin e pijes fitova 3.750 euro.  Doja vetëm të thoja që alkooli ndonjëherë të bën trim me fat”, përfundoi qytetari.
Por, kjo s’do të thotë që të bëheni tapë gjithmonë dhe pastaj të fusni skedina...


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot