Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, July 29, 2017

Godet pa mendje doktorin me mjete të forta/Ja për çfarë arsye

Pak minuta më parë një ngjarje e rëndë ka ndodhur bë spitalin rajonal të Shkodrës. Një mjek kirurg është goditur teksa ishte në oborrin e spitalit. Mesohet se mjeku i sulmuar është kirurg në këtë spital me emrin Besmir Grizha.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur para pak minutave dhe dyshohet se është për shkak të detyrës, raporton gazetari i “Panorama” Senad Nikshiqi. Autori i goditjes eshte identifikuar si shtetasi Ali Kopliki, i cili eshte tashme person i shpallur ne kerkim. Sipas te dhenave te para mesohet se ai eshte goditur me mjete te forta nga familjari i nje pacienti te tij dhe sherri ka qene per shkak te detyres

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot